Propozycja umowy handlowej

Tutaj urzęduje aktualny Pierwszy Towarzysz ZKRM. Aktualny Pierwszy Towarzysz: Kaspar Waksman-Dëter
Awatar użytkownika
Artur Kardacz
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2020, 10:26
x 1
x 3
Związek Winkulijski

Propozycja umowy handlowej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur Kardacz »

Obrazek

Ekscelencjo Pierwszy Towarzyszu!

Liga Morska i Kolonialna pragnie przedstawić Ekscelencji propozycję umowy handlowej. Widzę że w ZKRM działa forumowy system gospodarczy. Liga może w dość pokaźnej ilość zwiększyć liczbę surowców w waszych magazynach, za odpowiednią zapłatą rzecz jasna. Oto lista surowców jakie Liga może zaoferować:

Złoto
Węgiel
Krzem
Herbata
Trzcina cukrowa
Ryby

Lord Wysoki Admiralicji
(-) A.Kardacz

Awatar użytkownika
Waksman
Site Admin
Posty: 389
Rejestracja: 11 mar 2020, 14:55
x 72
x 59
Związek Kalkilistycznych Republik Muratyckich

Re: Propozycja umowy handlowej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Waksman »

Szanowny Arturze!

Jestem rad ze złożonej przez Ciebie propozycji. Władze Związku Kalkilistycznych Republik Muratyckich są skore podjąć współpracę z Ligą Morską i Kolonialną po uprzednim wynegocjowaniu warunków obustronnie korzystnych. Aby to uczynić pragnę zaprosić cię do Pałacu Pierwszego Towarzysza w Zwierzogrodzie na rozmowę na ten temat. Jeśli chodzi o czas i datę - opuszczać Pałacu nie opuszczam, więc zapraszam cię kiedy chcesz.
/-/PT ZKRM
Kaspar Waksman-Dëter
Pierwszy Towarzysz Związku Kalkilistycznych Republik Muratyckich
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Artur Kardacz
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2020, 10:26
x 1
x 3
Związek Winkulijski

Re: Propozycja umowy handlowej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur Kardacz »

Mając część oficjalną za sobą, możemy przejść do biznesów. Liga pozyskuje swoję surowce z kolonii oraz prywatnych posiadłości. Możemy zagwarantować comiesięczny transport zakupionych towarów, bez dodatkowych opłat. Opłaty obejmują jedynie kupione towary, a skoro w temacie zapłaty jesteśmy. Co Ekscelencja Towarzysz może zaproponować? W surowcach nie ma co przebierać więc pozostaje waluta lub inne formy zapłaty. Na przykład w zamian za przysyłane surowce LMiK mógłby dzierżawić małe połacie ziemi, najlepiej z jakimiś złożami, bądź porty.

Awatar użytkownika
Artur Kardacz
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2020, 10:26
x 1
x 3
Związek Winkulijski

Re: Propozycja umowy handlowej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur Kardacz »

Ekscelencjo Towarzyszu!

Rozumiem natłok obowiązków nałożonych na Ekscelencje Towarzysza, jednak proszę o chwilę rozmowy. Nudno siedzi się tutaj samemu, szczególnie bez dobrej herbatki.

Awatar użytkownika
Waksman
Site Admin
Posty: 389
Rejestracja: 11 mar 2020, 14:55
x 72
x 59
Związek Kalkilistycznych Republik Muratyckich

Re: Propozycja umowy handlowej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Waksman »

Tak tak, proszę wybaczyć mój "opóźniony zapłon". Mocna realioza to ciężka przypadłość, nie polecam. Owszem, jestem w stanie przystać na Waszą propozycję. Co do zapłaty mogę zgodzić się na wydanie Towarzyszowi pod dzierżawę portów w Muratyce. Ażeby to się Wam lepiej i wygodniej podróżowało mogę zaproponować Port w Moraczu na Wyspie Uchastockiej (dawny Unijny Ulen) oraz Port w Gradusach (wschodnia część Azymutii).
Kaspar Waksman-Dëter
Pierwszy Towarzysz Związku Kalkilistycznych Republik Muratyckich
Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pałac Pierwszego Towarzysza ZKRM”