Witam serdecznie

W tym miejscu możesz przywitać się z mieszkańcami ZKRM!
Awatar użytkownika
Albert de Espada
Posty: 41
Rejestracja: 17 mar 2020, 16:37
x 3
x 14

Witam serdecznie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Albert de Espada »

Witam wszystkich tu obecnych bardzo serdecznie i przybywam to w pokojowych zamiarach pomimo nieprzyjemnych stosunków między nami, to dla mnie kluczowym elementem jest rozwiązanie kwestii referendum w sprawie Koribii które ma odbyć się w ten piątek.
Bardzo liczę na to iż władzę ZKRM zaakceptują owy fakt i będziemy mogli rozwiązać tę kwestie bez niepotrzebnych sporów.
Z wyrazami szacunku : /-/AF de Espada
Albert Fryderyk de Espada
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Waksman
Site Admin
Posty: 389
Rejestracja: 11 mar 2020, 14:55
x 72
x 59
Związek Kalkilistycznych Republik Muratyckich

Re: Witam serdecznie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Waksman »

Dzień dobry.

Jeśli chodzi o referendum ws. niepodległości Koribii to ja już swoje zdanie Wam przekazałem. Nie ma mojego przyzwolenia na to, żeby Federacja Nordacka niczym Rosja Polskę ZKRM rozebrała. Koribisjki Ulen był, jest i zostanie w strukturach Związku. Na takie ustępstwo pójść nie mogę.
Kaspar Waksman-Dëter
Pierwszy Towarzysz Związku Kalkilistycznych Republik Muratyckich
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Albert de Espada
Posty: 41
Rejestracja: 17 mar 2020, 16:37
x 3
x 14

Re: Witam serdecznie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Albert de Espada »

Blokuje pan tylko prawo ludzi do wolnego słowa i ich decydowaniu o samych sobie, tym razem nie miał pan pewności co do wyniku referendum, stąd takie działania, tym razem mógł pan przegrać, nie chciał pan do tego dopuścić aby okazało się że pańscy obywatele mają inne zdanie.
Albert Fryderyk de Espada
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Waksman
Site Admin
Posty: 389
Rejestracja: 11 mar 2020, 14:55
x 72
x 59
Związek Kalkilistycznych Republik Muratyckich

Re: Witam serdecznie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Waksman »

Niczego nie blokuję. Każdy obywatel ma prawo do wyrażania własnego zdania, które ma być po prostu zgodne z prawem. Prawo mamy takie, jakie mamy, i jedyne co zostaje to się do niego dostosować. Jeśli chodzi o referendum to powiem szczerze - guzik mnie ono obchodzi. Koribia nigdy nie oderwie się od ZKRM, i ja się o to postaram. Mówiłem na co mogę się zgodzić. Może to być autonomia, na to mogę przystać, ale nie na siłowe odłączenie ziem od ZKRM. Słowo się rzekło.
Kaspar Waksman-Dëter
Pierwszy Towarzysz Związku Kalkilistycznych Republik Muratyckich
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Albert de Espada
Posty: 41
Rejestracja: 17 mar 2020, 16:37
x 3
x 14

Re: Witam serdecznie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Albert de Espada »

Dlaczego panu tak zależy na Koribii, dobrze mieć więcej pikseli na mapie gdzie nikt nie mieszka.
Koribia nigdy prawnie nie została przyłączona prawnie do ZKRM, stało się to podczas jakiegoś domyślnego włączenia RZP do ZKRM.
Muratyka albo ogłosiła swoją niepodległość i wtedy reszta RZP bezprawnie została tam włączona, lub złamaliście obowiązująca cały czas konstytucję RZP która zamieniła się w ZKRM i sami złamaliście jej zapisy gdyż bez poparcia Rigstagu nie miał nikt prawa jej unieważniać lub jej zmieniać.
Albert Fryderyk de Espada
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Waksman
Site Admin
Posty: 389
Rejestracja: 11 mar 2020, 14:55
x 72
x 59
Związek Kalkilistycznych Republik Muratyckich

Re: Witam serdecznie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Waksman »

Koribia została włączona do RZP, która została zniesiona, a na jej miejsce proklamowano II ZSRM. Reszta RZP została włączona do II ZSRM w 100% zgodnie z prawem, bo jak Pan może pamięta, ówczesny Kanclerz złożył na moje ręce przekazanie mi jego władzy, czyli uczynił mnie II Kanclerzem. Ja, korzystając ze swojej pozycji rozwiązałem RZP, powołałem II ZSRM w całości na terenach byłego RZP.

Jak mieliśmy złamać konstytucje RZP skoro została ona unieważniona? Tak samo Rigstag - Rigstag został rozwiązany i przestał być uważany za organ władzy ustawodawczej na terenie II ZSRM. Ja naprawdę polecam przeczytać ten dokument. Tam wszystko dokładnie pisze.
Kaspar Waksman-Dëter
Pierwszy Towarzysz Związku Kalkilistycznych Republik Muratyckich
Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”